Technika
próżni

 
 
 

Filtry

Filtr powietrza - to jeden z kluczowych elementów podczas pracy pompy próżniowej. Jego zadaniem jest zatrzymywanie pyłów, cząstek stałych, sadzy i innych niebezpiecznych dla pompy zabrudzeń.

Filtry technika prozni

Dlaczego to tak ważne? Jeśli podczas pracy, do maszyny dostanie się niepożądany brud, a drobne cząsteczki przetwarzanego produktu dostaną się do komory wirnika, może to skutkować zniszczeniem gładzi cylindra, uszkodzeniem wirnika czy też połamaniem łopatek, a nawet zatarciem. Konsekwencją czego może być kosztowny remont, albo wręcz zniszczenie pompy. Aby uniknąć tego typu problemów, bardzo ważne jest, by filtry były regularnie wymieniane. Zważywszy na fakt, że temperatura pracy bywa różna, tak i medium filtracyjne może być różne - występują zarówno filtry celulozowe, jak i węglowe czy siatkowe, stosowane przy większych temperaturach.

Dzięki stale ulepszanej technologii produkcji, współczesne filtry charakteryzują się małymi oporami przepływu i dużą chłonnością. Nasze filtry WST do pomp próżniowych zapewnią bezproblemową pracę Twojej pompie.

Nasz asortyment

Zamówienia telefoniczne

phonetel. 032 240 70 62

tel. 032 240 60 16

Zamówienia fax

fax032 750 07 72

 

powered by Nataltec 2016